Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

       

       TERA SOLAR fotovoltaik (PV)panellerin Türkiye’de üretimi amacıyla 2008 yılında kurulmuş ve bu konuyla ilgili olarak araştırma geliştirme, tasarım ve üretim çalışmalarında bulunan bir teknoloji şirketidir

       Güneş enerjisinden elektrik üreten fotovoltaik panellerin  yaygınlığı, artan enerji ihtiyacı ve fosil yakıtların çevreye verdiği zararlar sebebi ile her geçen gün artmakta ve dünyada ve ülkemizde günümüz ve yakın gelecek enerji stratejileri içinde gereken yerini almaktadır. Silikon hücrelerin ve diğer fotovoltaik teknolojilerin gelişimi ile panel verimleri her geçen gün artmakta ve panel maliyetleri düşmektedir.

       TERA SOLAR Türkiye’de kurduğu fotovoltaik panel üretim tesisi güçlü ve yüksek teknolojili makine parkı ile Polikristal Panellerin 10W’ dan 300W’a kadar değişik kapasitelerde, dünya standartlarına uygun ve kullanım yaygınlığının artmasını teşvik edici uygun fiyatlarla üretimini sağlamayı amaçlamaktadır.

       Fotovoltaik panellerin tasarımları tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve tüm kullanılan yarı mamüller Türkiye'nin ve Dünyanın konusunda uzman üreticilerinin uluslararası standartlara uygun sertifikalı ürünlerinden tedarik edilmektedir.

      Amacımız, güçlü  deneyimli ve eğitimli kadrosu, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini ön plana alan iş anlayışı çerçevesinde  çevreye ve topluma saygılı, yenilikçi bir firma olarak bu İlkeler ışığında  yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve en iyi hizmet ile sunmaktır. 


      TERA Fotovoltaik Enerji Teknolojileri ve Mekatronik San. Tic. Ltd.Şti.


Copyrights © 2024 & Tüm hakları sakldır. TERA-SOLAR